Odstraňování graffiti a žvýkaček.

Přípravek proti graffiti zajišťuje dlouhodobou ochranu porézních povrchů proti vandalským nájezdům sprejerů. Vytváří ochrannou vrstvu proti různým druhům nástřiků barevnými spreji vč. barev a laků akrylátových, epoxidových, nitrocelulózových a podobně. Lze ho aplikovat na většinu povrchů jako jsou omítky, betony, kámen včetně umělého a keramiku.

Ošetřený povrch odpuzuje vodu, ale propouští vodní páru a nemění barvu podkladu. Nástřik sprejem na ošetřeném povrchu proto málo drží a lze ho tak velmi snadno odstranit. Neobsahuje žádná chemická rozpouštědla.

Aplikace přípravku se provádí poté, co je stěna ošetřena proudem tlakové vody.

Tradiční mechanické metody odstraňování žvýkaček jsou pomalé, málo účinné a často poškozují čištěný povrch. Naše účinná technologie používá suchou páru spojenou s ekologicky nezávadným čistícím prostředkem. Je vhodná pro čistění venkovních ploch jako jsou chodníky, betony, zámková dlažba, kámen a též pro prostory vnitřní, tj. pro podlahy, koberce, rohože a podobně. Zároveň dochází i k desinfekci povrchu.

Pára má teplotu kolem 170 °C a tlak 8 bar. Žvýkačka se nahřeje, chemikálie ji rozloží a kartáč na konci parní trysky ji zcela odstraní.